W tę niedzielę zostań mistrzem w pływaniu!

      Możliwość komentowania W tę niedzielę zostań mistrzem w pływaniu! została wyłączona

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach oraz Family Cup zapraszają na Amatorskie Rodzinne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu.

Sportowa rywalizacja to nie domena samych profesjonalistów – puławski MOSiR przypomina o tym wszystkim, którzy lubią pływać rekreacyjnie, ale zarazem mają ochotę na bardziej emocjonującą wizytę na basenie.

Już w najbliższą niedzielę (28 listopada), na krytej pływalni przy Alei Partyzantów zmierzą się wyłącznie amatorzy – a organizatorzy zachęcają do udziału w tych zawodach całe rodziny. Pierwsi uczestnicy wskoczą do wody już o godzinie 10.00.

Zaplanowano między innymi sztafetę rodzinną, w której będą musiały wykazać się całe zespoły, ale wyzwanie będzie można podjąć stylem dowolnym. Będą też kategorie Open Kobiet i Mężczyzn: gdzie jeden zawodnik będzie musiał pokonać całą długość 25-metrowego basenu 4 razy, za każdym razem zmieniając styl pływania. Na najlepszych będą czekały dyplomy i puchary, a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.

 

Zapisy będą możliwe na miejscu, tuż przed zawodami – czyli w samą niedzielę, między 9.00 a 9.30. Do udziału w mistrzostwach będą przyjmowani wszyscy chętni, nie ma żadnych limitów wiekowych. Elektroniczne zgłoszenia będą niedługo przyjmowane także na stronie internetowej Family Cup. Puławskie eliminacje to część rozrywek zaplanowanych na całej Lubelszczyźnie.

MOSiR w Puławach udostępnia już na swojej stronie szczegółowy regulamin tych zawodów pływackich (kliknij TUTAJ). Radio Impuls jest patronem medialnym tego sportowego wydarzenia.