Warsztaty w przedświątecznym klimacie

      Możliwość komentowania Warsztaty w przedświątecznym klimacie została wyłączona

Miejski Dom Kultury w Dęblinie nie pozwoli nikomu się nudzić na początku grudnia. Zaplanowano trzy rodzaje zajęć, podczas których będzie można nauczyć się nowych rzeczy: niektóre pomogą pomóc poczuć świąteczny klimat, a niektóre sprawią, że będzie można spróbować zrobić własnoręcznie świąteczne prezenty.

Już w najbliższy poniedziałek odbędą się warsztaty z malowania na szkle – poprowadzi je artystka i blogerka Dorota Opolska-Maksym. Tydzień później ta sama instruktorka wyjaśni uczestnikom kolejnych warsztatów, jak na szydełku zrobić tak zwane łapacze snów. Każde zajęcia rozpoczną się o godzinie 16.30 w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie, ale żeby móc się wybierać na warsztaty, trzeba zjawić się tam już wcześniej, żeby się zapisać i uregulować opłatę.

Tymczasem wyłącznie dzieci z Dęblina i okolic są zaproszone na czwartkowe warsztaty zdobienia świątecznych pierników – taka atrakcja już 5 grudnia o 16.30 w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie, ale zapisy już trwają. Te zajęcia również będą płatne, a dzieci będą już za tydzień zdobić wypieki pod okiem cukierników z Pracowni Tortów Artystycznych „SWEET”.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło plakatów: Miejski Dom Kultury w Dęblinie – Facebook