Ważna wiadomość dla lokalnych producentów!

      Możliwość komentowania Ważna wiadomość dla lokalnych producentów! została wyłączona

Jak już informowaliśmy, wraz z początkiem czerwca do powiatu puławskiego wróciły Kiermasze Produktów Lokalnych. Zainaugurowano je już i w Kazimierzu Dolnym, i w Nałęczowie – i będą regularnie wracały do tych miasteczek aż do grudnia.

Idea tych wyjątkowych dni handlowych jest prosta: lokalni producenci żywności czy rękodzieła mogą przedstawić swoją ofertę i dotrzeć z nią do wszystkich zainteresowanych mieszkańców regionu. Ci, którzy chcieliby w tym roku skorzystać z takiej okazji, muszą najpóźniej do tego czwartku (czyli do 2 lipca) zgłosić się do Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”. To oczywiście ogłoszenie dla małych firm i twórców, którzy pracują na terenie jakiejś puławskiej gminy i mają przyznane certyfikaty produktu lokalnego – a w drodze wyjątku i dla tych, którzy złożyli już wnioski w tej sprawie.

Żeby przedstawić swoje zgłoszenie, wystarczy skontaktować się z biurem LGD „Zielony Pierścień”, które działa w Kośminie koło Żyrzyna. Można skorzystać z poczty tradycyjnej albo elektronicznej, można też wykorzystać faks. Szczegółowe dane kontaktowe są do znalezienia na stronie internetowej Grupy.

A tymczasem najbliższy Kiermasz Produktów Lokalnych odbędzie się już w tę niedzielę (5 lipca) w Kazimierzu Dolnym. Podobnie jak poprzednie, upłynie wśród obostrzeń sanitarnych, związanych z epidemią koronawirusa. O tym i kolejnych kiermaszach będziemy jeszcze przypominać.