Wesprzyj WOŚP i pospaceruj po Kazimierzu!

      Możliwość komentowania Wesprzyj WOŚP i pospaceruj po Kazimierzu! została wyłączona

Już w najbliższą niedzielę ulice miast i miasteczek będą pełne wolontariuszy, zbierających pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak co roku, podczas styczniowego finału, zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne wspomogą także licytacje, aukcje dzieł sztuki i różne atrakcje, które pomogą spędzić czas razem, na wspólnej zabawie, na przykład przy muzyce.

Tymczasem każdy kto w tę niedzielę odwiedzi Kazimierz Dolny będzie mógł wesprzeć fundację w bardziej nietypowy sposób. Będzie taka okazja, żeby wrzucić datek do puszki i dzięki temu zostać uczestnikiem spaceru przez miasteczko. Wycieczka przejdzie przez wszystkie rynki, ulicę Senatorską i pobrzeże Wisły, a przewodnik przywoła wiele opowieści o przeszłości Kazimierza. Ten spacer zacznie się w tę niedzielę punktualnie w południe, a potrwa przez jakieś półtorej godziny.

Zbiórkę zaplanowano przed siedzibą Centrum Informacji Turystycznej, pod adresem Rynek 15 – ale organizatorzy proszą, żeby wcześniej zgłosić się też telefonicznie (606 311 372) albo mailowo (oprowadzanie@gmail.com).