Więcej dni targowych w Puławach!

      Możliwość komentowania Więcej dni targowych w Puławach! została wyłączona

„Nieruchomości Puławskie” mają kolejne dobre wieści dla tych mieszkańców naszego miasta, którzy lubią robić zakupy u lokalnych producentów.

Wraz z początkiem maja znowu zwiększyła się liczba dni targowych, w które można wybrać się na Targowisko Miejskie przy ulicy Dęblińskiej. Teraz to miejsce będzie tętniło życiem w aż cztery dni tygodnia: w poniedziałki, środy i piątki można tu kupować produkty rolne i spożywcze, a już w najbliższy czwartek na puławskim targowisku będzie można kupić artykuły przemysłowe i meble.

Ten harmonogram będzie powtarzał się w każdym kolejnym tygodniu – chyba, że pojawi się jakiś nowy komunikat w tej sprawie. Wszystkim, którzy zamierzają sprzedawać albo kupować na puławskim targowisku przypominamy, że koniecznie trzeba zachowywać wszystkie zasady bezpieczeństwa i dbać o higienę.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, bo od wczoraj (4 maja) także w Hali Targowej (przy ulicy Piaskowej) na klientów czekają  już otwarte wszystkie stoiska. Z kolei 17 maja w naszym mieście zagości zupełnie nowe wydarzenie – „puławska giełda staroci” ma odbywać się w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Do tego tematu będziemy jeszcze na pewno wracać i o nim przypominać.