Wielka Bitwa w Magicznych Ogrodach: Powstrzymaj mrok!

      Możliwość komentowania Wielka Bitwa w Magicznych Ogrodach: Powstrzymaj mrok! została wyłączona

Najbliższy weekend w Magicznych Ogrodach będzie niezwykle emocjonujący dla gości oraz wszystkich mieszkańców Ogrodów.

Alatus wzywa do „Wielkiej Bitwy”! To ostatnia w tym sezonie szansa, aby powstrzymać mrok. Starcia sił dobra i zła odbędą się w sobotę oraz niedzielę.

Zanosi się na epickie starcie sił dobra i zła… Czy zwycięży jasna strona mocy? O tym, podczas tej niezwykłej, inscenizowanej walki, może zadecydować każdy gość Magicznych Ogrodów. Wystarczy dołączyć do wybranej armii, przejść podstawowe szkolenie z fechtunku i wziąć udział w Wielkiej Bitwie podczas weekendu (24 i 25.08). Sympatycy Ogrodów będą mogli wspomóc swoich baśniowych przyjaciół. Zafascynowani czarną magią z pewnością dołączą do armii Bestii Araga…

W programie nauka podstawowych pozycji fechtunku, posługiwania się mieczem oraz tarczą. W sobotę i niedzielę od rana do godziny 14:00 będzie można dołączyć do wybranej armii. Ostatnie przygotowania w Grodzie rozpoczną się ok. 14:00. Wtedy nastąpi przybranie wojennych barw oraz wymarsz na Pole Turniejowe. Bitwy odbędą się ok. 15:00 w sobotę oraz niedzielę. W sobotę o 16:30 na Scenie w Drzewach wystąpi zespół The Freeborn Brothers. W niedzielę o 17:00 odbędzie się pokaz fireshow, widowisko zatytułowane „Ogień, taniec – dwa żywioły” – wszystkie te atrakcje dostępne będą w cenie biletu.

Ponadto trwa promocja -20% na zakup biletów online. Wejściówki do Magicznych Ogrodów będzie można kupić taniej na stronie parku, do niedzieli włącznie (do 23:59). Można je zrealizować do końca sezonu. Na terenie Ogrodów znajdziecie lodziarnie ze smacznymi deserami i kawiarnie oraz cztery restauracje, w tym najnowszą – Smaki Janowca na Dziedzińcu. Wszystkie atrakcje są w cenie biletu, także podczas wydarzeń. Przygotowano dwa sklepy z tematycznymi pamiątkami w korzystnych cenach. Ponadto darmowe i przestronne parkingi, a także schludne toalety wyposażone w przewijaki.

W okresie wakacji janowiecki park jest otwarty codziennie od 10:00 do 19:00. Bilety dostępne są na stronie www.magiczneogrody.com/bilety oraz w kasach parku. Więcej informacji na Magiczne Ogrody oraz na fanpage’u parku i w przewodnikach rozdawanych przy wejściu.

————————————————-materiał sponsorowany——————————————————