A to się naszym udało! Całkiem niezłe te wieńce!!!

      Możliwość komentowania A to się naszym udało! Całkiem niezłe te wieńce!!! została wyłączona

Wieńce dożynkowe z Żyrzyna i Wojszyna są najpiękniejsze w całym województwie lubelskim – tak zdecydowało wczoraj konkursowe jury podczas dożynek wojewódzkich, jakie odbyły się w Radawcu.

Pierwszą nagrodę w kategorii wieńców tradycyjnych zdobyło Stowarzyszenie Zagrody Razem z gminy Żyrzyn, z kolei najlepszy wieniec nowoczesny przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich z Wojszyna. Tymczasem Koło Gospodyń Wiejskich z Żyrzyna reprezentowało cały powiat puławski w kategorii stoisk promocyjnych – jako laureat powiatowego konkursu. Nasi twórcy ludowi zjawili się w Radawcu nie sami, ale razem z delegacją naszych władz powiatowych, na czele z wicestarostą Leszkiem Gorgolem.

Kolejna okazja, żeby pochwalić się talentem i inwencją nadarzy się podczas dożynek prezydenckich w Spale – tam właśnie wybierają się przedstawiciele powiatu puławskiego i już teraz życzymy im powodzenia, kolejnych sukcesów.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło zdjęć: https://www.pulawy.powiat.pl/aktualnosci/n,75984,wielki-sukces-delegacji-wiencowych-z-powiatu-pulawskiego-na-dozynkach-wojewodzkich-radawiec-2019.html