Wiozła dzieci, zderzyła się z koparką

      Możliwość komentowania Wiozła dzieci, zderzyła się z koparką została wyłączona

Pośpiech i roztargnienie często są przyczyną wypadków drogowych. Prawdopodobnie to właśnie one zawiniły wczoraj rano, gdy doszło do wypadku w Zwoleniu.

Wszystko zdarzyło się na ulicy Sienkiewicza – samochodem osobowym, wraz z dziećmi, jechała 64-letnia kobieta. W pewnej chwili postanowiła wyprzedzić rząd samochodów – jednak wykonała cały manewr tak niefortunnie, że uderzyła w tył koparki, która jechała w tym samym kierunku. Zwoleńska policja bada okoliczności tego zdarzenia, żeby wyjaśnić dlaczego doszło do tej stłuczki, ale wiadomo na pewno, że jedno z dzieci potrzebowało medycznej pomocy – 10-letni chłopiec, mały pasażer, trafił do radomskiego szpitala.

Tymczasem policja przypomina, że podczas kierowania samochodem ważne są nie tylko dobre umiejętności i refleks, ale też to, żeby jechać w bezpiecznej odległości od innych pojazdów.

 

Źródło zdjęcia: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wzw/aktualnosci/34928,Pospiech-brak-doswiadczenia-i-dekoncentracja-przyczyny-wielu-groznych-zdarzen-na.html, fot. asp. Krzysztof Gregorczyk