Wirtualne targowisko? Czemu nie!

      Możliwość komentowania Wirtualne targowisko? Czemu nie! została wyłączona

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli przypomina przedsiębiorczym mieszkańcom naszego regionu, że mają do dyspozycji internetową platformę “Lubelski e-bazarek”. Ta witryna może bardzo ułatwić im życie.

Mieszkańcy naszego regionu chętnie robią zakupy na lokalnych targowiskach – czyli tam, gdzie spodziewają się znaleźć różne lokalne produkty, na przykład warzywa i owoce wyhodowane w pobliskich gospodarstwach rolnych. Jednak żyjemy w czasach, gdy wystawców i konsumentów łączy Internet – i warto wykorzystać tę sposobność, żeby zwiększyć obroty swojego biznesu albo szybciej znaleźć poszukiwane towary.

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli towarzyszy tutejszym rolnikom od ponad 60 lat – i wciąż udowadnia, że idzie z duchem czasu. To z jego inicjatywy powstała internetowa platforma, która sprzyja rozwojowi lokalnego i nowoczesnego rynku konsumenckiego. “Lubelski e-bazarek” mogą śmiało odwiedzać ci, którzy mają coś do sprzedania albo chcą sprawnie i wygodnie zrobić różne zakupy – bez żadnych pośredników.

Swoje produkty mogą tu wystawiać lokalni producenci rolni, przetwórcy regionalnej i ekologicznej żywności, członkowie Kół Gospodyń Wiejskich, twórcy ludowi i różne osoby z branży rolniczej. To także dobre miejsce, żeby sprzedać zwierzęta hodowlane czy sprzęt rolniczy albo zaproponować konkretne usługi.

Wystawienie każdej oferty jest całkowicie bezpłatne – i to odróżnia “Lubelski e-bazarek” od innych popularnych portali ogłoszeniowych.

Źródło informacji: LODR; źródło zdjęcia: baza Pixabay