Wisła Puławy – Stal Kraśnik 0:1. Magnuszewski do dyspozycji zarządu

      Możliwość komentowania Wisła Puławy – Stal Kraśnik 0:1. Magnuszewski do dyspozycji zarządu została wyłączona

Każda passa kiedyś się kończy. Tak też stało się z wielomiesięczną passą bez porażki na własnym stadionie. Wiślacy przegrali ze Stalą Kraśnik 0:1. Jedyną bramkę zdobył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rafał Król. To jego dwunaste trafienie w sezonie.

Wiedzieliśmy przed meczem, że Wisła na tym stadionie nie przegrała od roku. To też dawało nam motywację, żeby tę niespodziankę sprawić – powiedział na pomeczowej konferencji trener gości, Jarosław Pacholarz.

Chcieliśmy być zespołem, który dominuje, gra do przodu, stwarza sytuację i jeśli o tę dominację chodzi to nam się to udawało. Natomiast brakowało nam dokładności i takiego wyrachowania pod bramką przeciwnika. Jako trener odpowiadam za drużynę i wynik sportowy. Po tej porażce wypada mi się oddać do dyspozycji zarządu. Trzeba spokojnie porozmawiać o tym co się dzieje, może coś zmienić. Nie będę się kurczowo trzymać stołka. Na pewno tę decyzję zarządowi dziś przedstawię – dodał trener Wisły, Jacek Magnuszewski.

Wisła: Socha – Wolanin, Kiczuk, Rogala, Barański, Zmorzyński (77 Kacprzycki), Kobiałka (83 Szczotka), Puton K. (72 Stanisławski), Chudyba (62 Bernat), Wojczuk (87 Żelisko), Zuber.

Za tydzień w Lublinie, w ramach 11. kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi Wisła zagra z Motorem.