Wisła Puławy znowu traci punkty. Tym razem z Hetmanem

Możliwość komentowania Wisła Puławy znowu traci punkty. Tym razem z Hetmanem została wyłączona

Po raz kolejny nie udało się przywieźć kompletu punktów z meczu wyjazdowego. Wiślacy zremisowali w Zamościu z Hetmanem 1:1.

Już w 9. minucie składna akcja puławian przyniosła im gola. Z prawej strony boiska dośrodkował Michał Wolanin, a Szymon Stanisławski strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy. W 24. minucie długi przerzut trafił do Bruno Wacławka, a ten mimo asysty trzech obrońców zdołał oddać celny strzał i doprowadził do wyrównania.

W drugiej połowie wiślacy nie mieli zbyt wielu okazji do tego by zdobyć w Zamościu komplet punktów. Można wspomnieć o sytuacji z 80. minuty Przemka Skałeckiego, który z dystansu oddał bardzo ładny strzał. Piłka zamiast w bramce, znalazła się jednak w rękach Sobieszczyka.

Tuż przed końcem z rzutu wolnego uderzał także Michał Kobiałka, ale pomylił się o centymetry.

A w pozostałych spotkaniach 9. kolejki III ligi było parę zaskoczeń.

Motor Lublin przegrał na wyjeździe z Jutrzenką Giebułtów 1:0 – zespół ten zajmuje obecnie 17 miejsce. Lider Korona II Kielce – tylko zremisował z Wisłoką Dębica 1:1, a na pozycję wicelidera awansowała Stal Kraśnik, która pokonała Sokół Sieniawa.