WITA-MINA D w puławskim SMOK-u – w ten czwartek!

      Możliwość komentowania WITA-MINA D w puławskim SMOK-u – w ten czwartek! została wyłączona

Puławski Klub Muzyczny SMOK obiecuje mieszkańcom miasta koncerty na żywo – i słowa dotrzymuje. Już w ten czwartek (14 października) znowu będzie tu głośno. 

Gwiazdą, która przyciągnęła tłumy puławian do „Domu Chemika”, była Mela Koteluk – wystąpiła na Smoczej scenie pod koniec września. A już pojutrze nadarzy się kolejna okazja, żeby posłuchać popularnych muzyków.

Tym razem będzie to zespół WITA-MINA D, czyli ośmioro artystów, którzy wspólnie tworzą muzykę będącą mieszanką reggae, popu i rapu. Są to: Justyna Abramik (teksty, wokal, saksofon), Marcin “Bolo” Bolko (teksty, wokal), Darek Domański (trąbka), Wojtek Sochacki (puzon), Tomek Baczewski (piano), Janusz Michalewski (gitara), Robert Biały (gitara basowa) i Andrzej Barbachowski (perkusja).

Grupa działa od 2017 roku, a zadebiutowała właśnie w naszym regionie: na liście przebojów Radia Lublin przez długi czas na szczycie utrzymywały się takie przeboje, jak: “Marylin Monroe” , “Obudź się” czy „Co w głowie…”. Repertuar zespołu mieści się na debiutanckim albumie zatytułowanym również „Co w głowie…”.

Czwartkowy koncert w Klubie Muzycznym SMOK rozpocznie się o godzinie 18.30. Dziś ruszyła tam już sprzedaż biletów.