Właściciele i pracownicy z UJEMNYM wynikiem na Covid-19

      Możliwość komentowania Właściciele i pracownicy z UJEMNYM wynikiem na Covid-19 została wyłączona

Jak informowaliśmy mieszkańców Oblas i klientów miejscowego sklepu, u jednego z pracowników potwierdzono zachorowanie na Covid-19.

W związku z zaistniałą sytuacją pozostali pracownicy, którzy mieli kontakt z osobą chorą, zgodnie z obowiązującymi procedurami, byli na kwarantannie. Teraz właściciele z ulgą poinformowali, że zarówno oni, jak i personel sklepu mają wyniki UJEMNE na Covid-19.

Pracownica, która jest w szpitalu czuje się dobrze i wygląda na to, że wszystko zmierza ku dobremu. To, jak mówią – był dla nich najtrudniejszy czas w ich wieloletniej działalności. Sklep wraca do normalności.

Do tej pory, wszystkie pomieszczenia i powierzchnie w sklepie zostały poddane ozonowaniu i dezynfekcji. Dodatkowo, na okres przejściowy, wymieniona została obsługa sklepu.

Sklep z Oblas pozostawał we współpracy z puławskim sanepidem. Kontrole przeprowadzone przez ten organ potwierdziły, że normy sanitarne zostały zachowane. 

Przypominamy – do sklepu należy wchodzić z osłoniętymi ustami i nosem. Przed wejściem używamy płynu do dezynfekcji rąk oraz rękawiczek jednorazowych.

 

(fot. fb/Sklep Spożywczy Groszek Oblasy)