Wpadli na gorącym!

      Możliwość komentowania Wpadli na gorącym! została wyłączona

Lubelscy wywiadowcy zatrzymali na gorącym uczynku włamywaczy, którzy dostali się do kontenera biurowego, stojącego na placu budowy przy ulicy Fabrycznej.

W miniony weekend policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP Lublin otrzymali informację z miejskiego monitoringu, że w rejonie budowy przy ulicy Fabrycznej kręci się dwóch podejrzanych mężczyzn. Funkcjonariusze od razu udali się w ustalone miejsce. Po krótkiej obserwacji zauważyli sprawców włamania, którzy chcieli oddalić się z placu budowy ze skradzionymi przedmiotami. Mundurowi od razu przystąpili do zatrzymania. Jak się okazało, złodziejami byli dwaj mieszkańcy Lublina, w wieku 35 i 19 lat. Policjanci  znaleźli przy nich sprzęty budowlane i biurowe.

Pracujący nad sprawą policjanci z I komisariatu ustalili, że to nie jedyne włamanie na koncie tych złodziei: kilka tygodni temu włamali się do hali magazynowej, skąd skradli akumulatory i metale kolorowe. Obaj mężczyźni trafili do aresztu i usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 10 lat więzienia.