Wspólne rajdy rowerowe i atrakcje na Dzień Dziecka przygotowane przez MOSiR

      Możliwość komentowania Wspólne rajdy rowerowe i atrakcje na Dzień Dziecka przygotowane przez MOSiR została wyłączona

Podczas wiosennego treningu do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, Puławy zajęły 5. miejsce – po tym, jak mieszkańcy miasta i okolic przejechali prawie 110 tysięcy kilometrów. Po rozgrzewce czas na jeszcze większą mobilizację – a dopinguje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach.

Żeby kręcić kilometry dla Puław, nie musimy jeździć indywidualnie – nadarzają się okazje do tego, aby wybrać się całą grupą. Kilka takich puławskich rowerowych rajdów pojawi się w najbliższym czasie: jeden z nich już 30 maja. Do udziału zachęca Marcin Kowal z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach. Gdzie się spotykamy?

 

Czyli najbliższy rajd już w tę niedzielę. Kolejne trasy nie będą zbyt długie – liczy się zdrowie, rekreacja i miłe spędzenie czasu. Na 1 czerwca (najbliższy wtorek) przygotowano coś specjalnie dla najmłodszych rowerzystów:

 

Rajd planowany na 1. czerwca rozpocznie się o 16:30 przed halą sportową przy puławskiej Alei Partyzantów. Organizowany jest w ramach inauguracji rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Również tego dnia, dla dzieci i młodzieży szkolnej dostępna będzie pływalnia kryta z symboliczną ceną za wejście, a od godziny 14.00 w Marinie na najmłodszych czekać będzie bezpłatna rekreacyjna strefa z dmuchańcami.

Źródło zdjęć: MOSiR, Redakcja/MG