Wycieczka rowerem, między drzewami – zapisz się!

      Możliwość komentowania Wycieczka rowerem, między drzewami – zapisz się! została wyłączona

W jaki sposób uczcić tegoroczny Światowy Dzień Drzewa? Można wyjechać na spotkanie tym drzewom, które rosną w naszej okolicy. 

Właśnie taką propozycję ma dla miłośników rowerowych wycieczek puławskie Centrum Informacji Turystycznej. 10 października, czyli w następną sobotę, grupa rowerzystów przejedzie prawie 45 kilometrów, drogami powiatu puławskiego. Uczestnicy wyjadą z Puław i przejadą przez malownicze zakątki ziemi końskowolskiej i kazimierskiej, bo miną kolejno Skowieszyn, Starą Wieś, Pożóg, Klementowice, Karmanowice, Celejów, Wierzchoniów i Bochotnicę.

Żeby wziąć udział w tej bezpłatnej, krajoznawczej wycieczce, warto już teraz zgłosić się do organizatorów. Można po prostu odwiedzić siedzibę Centrum, przy Alei Królewskiej, ale zapisy są też prowadzone zdalnie. Wystarczy napisać wiadomość na adres: turystyka@domchemika.pl albo zadzwonić pod numer 601 315 091 (między 10.00 a 15.00). A szczegółowy regulamin rajdu jest do znalezienia TUTAJ.

Przewodnikiem Krajoznawczego Rajdu Rowerowego będzie Mariusz Karolak. Cała grupa spotka się na puławskim Skwerze Niepodległości – i o 8.00 ruszy w drogę.