Wisła Puławy wygrywa! Kadra gotowa na ligę

      Możliwość komentowania Wisła Puławy wygrywa! Kadra gotowa na ligę została wyłączona

Wygraną 3:0 w ostatnim sparingu przed ligowymi rozgrywkami odnotowała drużyna Wisły Puławy z Orlętami Spomlek Radzyń Podlaski. Karol Barański, Krystian Puton oraz Łukasz Kacprzycki zdobyli bramki dla naszego zespołu.

– Na pewno pozytywnie. Dobrze wyglądaliśmy w defensywie. Udało się stworzyć sporo sytuacji. Orlęta to pożyteczny przeciwnik, bo zagrali agresywnie. Było dużo walki. Potrafiliśmy przy tak małej przestrzeni poradzić sobie z tymi rzeczami piłkarskimi, na które pracujemy. Umiemy utrzymać grę na stronie przeciwnika. Na pewno nie jestem zadowolony ze skuteczności, bo było sporo sytuacji, dzięki którym mogliśmy nastrzelać więcej bramek. Generalnie pozytywnie, trzeba pochwalić zespół za to, jak dziś funkcjonował – powiedział po meczu trener Wisły Puławy, Jacek Magnuszewski.

– Myślę, że ostatni sparing przed ligą trzeba uznać za pozytywny. Uważam, że poza trzema bramkami i zerem z tyłu, fajnie ta gra wyglądała. W pierwszej oraz drugiej połowie, jeśli chodzi o organizację, myślę, że jesteśmy zadowoleni. Natomiast najważniejsze mecze czekają nas od następnego tygodnia – dodał Maciej Wolanin, nowy nabytek naszego klubu, a były zawodnik Orląt.

Sezon 2019/20 III ligi rusza już w najbliższy weekend. Wisła na inaugurację w Puławach zagra z beniaminkiem rozgrywek – Jutrzenką Giebułtów.

Bramki: Kacprzycki 50, Puton 66, Barański 81.
Wisła: Socha (Kurek) – Wolanin, Kiczuk (Starak), Pielach (Szyszkowski), Pigiel (Barański), Zmorzyński (Kacprzycki), Kobiałka, Puton W. (Łuczkowski), Zuber (Szymanek), Puton K., Żelisko (Wojczuk).