Z babcią i dziadkiem na warsztaty

Wczoraj obchodziliśmy Dzień Babci, dzisiaj mamy Dzień Dziadka – i to bardzo dobre preteksty, żeby opowiedzieć o specjalnym spotkaniu, jakie na 1 lutego szykuje Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Na następną sobotę do Centrum Kulturalno-Artystycznego są zaproszone dzieci i ich dziadkowie, na takie rodzinne zespoły będą czekały różne ciekawe zajęcia. Zaplanowano między innymi plastyczne warsztaty, które pozwolą miło spędzić czas: dzieci uwolnią swoją kreatywność, a dziadkowie wyjdą stąd z niepowtarzalnymi prezentami. Powstaną tu między innymi laurki czy papierowe róże i tulipany, a wszystko będzie oczywiście robione z sercem. Zajęcia poprowadzą wolontariusze z Wolontariatu Seniora Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który działa przy kozienickim Domu Kultury. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami, a poza tym, do warsztatów wkradnie się też temat zielonej energii wykorzystywanej w Kozienicach.

Interaktywne spotkanie “Pokolenia razem” z okazji Dnia Babci i Dziadka już w następną sobotę, 1 lutego – wstęp na patio Centrum Kulturalno-Artystycznego będzie wolny.

 

Gallery not found.

Źródło plakatu: www.dkkozienice.pl

Dodaj komentarz