Z tego wernisażu możesz wrócić z obrazem

      Możliwość komentowania Z tego wernisażu możesz wrócić z obrazem została wyłączona

W Kozienickim Domu Kultury zadebiutuje jutro nowa wystawa.

Swoje prace, obrazy i rysunki, przedstawi jeden z pracowników kozienickiego Muzeum Regionalnego, Sławomir Zawadzki. Swój talent plastyczny pielęgnował już w czasach szkoły średniej, bo uczył się w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie, później został jeszcze absolwentem Policealnego Studium Plastycznego w Kielcach. Prace Sławomira Zawadzkiego od ponad 35 lat trafiają na wystawy, indywidualne i zbiorowe, a także do zbiorów kolekcjonerów sztuki, polskich i zagranicznych.

Wystawa, która w ten piątek zostanie otwarta w Kozienicach, zwraca uwagę już samym tytułem – ale o tym, co kryje się pod nazwą „Błotno liryczny realizm magiczny” muszą przekonać się już sami goście Kozienickiego Domu Kultury. Co więcej, ktoś z nich będzie miał szczęście i wróci z wernisażu z oryginalną pracą autora – bo zapowiedziano, że jedno z dzieł zostanie rozlosowane wśród widzów.

Żeby wziąć udział w tym spotkaniu ze sztuką, trzeba już o 17.00 zjawić się w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Cała ekspozycja zostanie tu aż do 8 marca, więc każdy kto nie zdąży na otwarcie, będzie mieć sporo czasu na to, żeby nadrobić zaległości.

Źródło zdjęcia: www.dkkozienice.pl