Zobacz, jakie pomysły dla Ciebie i Twojego talentu mają w Nałęczowie

      Możliwość komentowania Zobacz, jakie pomysły dla Ciebie i Twojego talentu mają w Nałęczowie została wyłączona

Nałęczowski Ośrodek Kultury dba o to, żebyśmy nie nudzili się w najbliższych miesiącach, a kolejne lato przywitali z nowymi umiejętnościami i z różnymi osobistymi sukcesami na koncie.

W tym tygodniu rozpoczynają się różnego rodzaju zajęcia dodatkowe, dzięki którym będzie można pielęgnować i rozwijać swoje talenty w różnych dziedzinach. Na dzieci i młodzież czekają zajęcia taneczne, które pomogą aktywnie odpocząć po dniu pełnym szkolnych zajęć – spotkanie organizacyjne dla adeptów tańca współczesnego zacznie się dziś, o 17.00, w sali widowiskowej Nałęczowskiego Ośrodka Kultury. Z kolei miłośnicy tańca nowoczesnego, czyli hip hopu czy disco dance, zasilą szeregi dwóch zespołów tanecznych: „Iskry” i „Iskierki” – ich spotkanie organizacyjne odbędzie się już pojutrze, również o 17.00. Dorośli, którzy chcieliby razem z Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury spędzać czas przy muzyce, mogą zgłaszać się na zajęcia zumby, pierwsze takie zajęcia już pojutrze, o 18.30, w sali klubowej.

Ale w ofercie jest nie tylko taniec. Już jutro na spotkanie organizacyjne są zaproszeni miłośnicy fotografii, którzy chcieliby dołączyć do klubu fotograficznego – spotkanie zacznie się o 16.00, w sali nr 21. W przyszłym tygodniu będzie można wstąpić do klubu szachowego, a poza tym jest też jeszcze czas na to, żeby zapisać się na naukę gry na gitarze. Bliższe informacje na temat wszystkich tych zajęć są udzielane w biurze Nałęczowskiego Ośrodka Kultury, ale z pytaniami można też dzwonić pod numer 81 50 14 069.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło zdjęć: http://www.noknaleczow.pl/