Pokaż, że PUŁAWY GÓRĄ! (Niech zagłosują na nas w ogólnopolskim plebiscycie)

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna po raz kolejny wyłoni Najlepszy Produkt Turystyczny naszego regionu – ale jednocześnie pyta też o zdanie internautów.

Specjalne wydarzenie zostało już utworzone na Facebooku – tam znajdują się posty prezentujące poszczególne atrakcje turystyczne, które biorą udział w konkursie. Puławianie i ci, którzy z przyjemnością odpoczywali w te wakacje w naszym mieście, mogą wesprzeć w tym głosowaniu Marinę Puławy, a także cykl letnich atrakcji kulturalnych, które odbywały się w naszym mieście pod hasłem Weekendlove Puławy.

Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego zostanie wybrany już po raz siedemnasty: a dokona tego konkursowa Kapituła. Zwycięzca otrzyma rekomendację do ogólnopolskiego etapu konkursu, a tam nagrodą główną będzie Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej. Nasza Marina i akcja Weekendlove Puławy mają oczywiście szanse na to wyróżnienie.

Jednak zachęcamy również do wzięcia udziału w internetowym głosowaniu, przygotowanym przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną i do wspierania naszych puławskich kandydatów. Wystarczy wejść facebookowy profil organizacji i na stronę wydarzenia „Głosowanie internautów 2019”.

Źródło zdjęcia: https://www.pulawy.eu/artykuly/zaglosuj-na-pulawy-w-konkursie-lrot,41964.htm

 

Dodaj komentarz