Zamiast spektaklu – seans

      Możliwość komentowania Zamiast spektaklu – seans została wyłączona

Akrobatyka naziemna i powietrzna, żonglerka i optyczna iluzja – tak zapowiada się widowisko „Gradient” w puławskim „Domu Chemika”. Niestety, odbędzie się ono w zmienionej formie.

Historię, której będą towarzyszyły specjalnie przygotowane wizualizacje, przedstawi pięcioro artystów. Wszystkimi środkami opowiedzą o organizmie – rozumianym jako ludzkie ciało, ale nie tylko. Jak się okaże – cyrkowe popisy skłonią do refleksji nad tym, czym jest ruch i dynamika.

W ostatnich dniach zadecydowano, że spektakl nie będzie odbywał się na żywo. Szczegóły wyjaśnia Katarzyna Nowak z Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika:

 

Spektakl i jego tematyka skierowana jest głównie do młodzieży i osób dorosłych. Obiecaną opowieść będzie można obejrzeć na kinowym ekranie. Wstęp na salę widowiskową „Domu Chemika” będzie wolny, a data nie zmienia się: to najbliższa środa (27 października) i godzina 18.00. Więcej na temat widowiska pisaliśmy TUTAJ.

Każdy kto kupił bilet na spektakl teatralny, otrzyma zwrot pieniędzy – w tej sprawie trzeba zgłaszać się do kasy Domu Chemika, dzwoniąc pod numer: 81 458 67 21.