Zapraszamy do udziału w Dyniobraniu z poczciwymi Mordolami!

      Możliwość komentowania Zapraszamy do udziału w Dyniobraniu z poczciwymi Mordolami! została wyłączona

Mordole to kudłate łobuzy pełne niespożytej energii! Kochają psoty i dynie!

Te dwie przyjemności połączą podczas radosnego wydarzenia w Magicznych Ogrodach, czyli Dyniobrania, już 21 i 22 września!

Gdy na drzewach widać pierwsze oznaki skradającej się po cichu jesieni, Mordole wyczekująco patrzą w niebo. Pilnują nieśmiałego słońca i odliczają chwile do ulubionego święta figlarzy w całym sezonie – Dyniobrania! Pełne nadziei na obfite zbiory, czekają niecierpliwie na efekty ciężkiej pracy Bulwiaków. Bo jak wiadomo, dla Mordoli nic nie jest smaczniejsze od dyń. Szczególnie tych, które są uprawiane w Magicznych Ogrodach!

W ten weekend Mordole oraz goście parku wreszcie doczekają się zbiorów pomarańczowego przysmaku! Złote jesienne kolory i wciąż przyjemne temperatury to dobry pretekst do odwiedzenia parku i rozsmakowania się w rodzinnej zabawie. Doskonała okazja, aby spędzić aktywny dzień na świeżym powietrzu z bliskimi. Czekają konkurencje, gry i konkursy, które z pewnością wzmocnią rodzinne więzi.

Największym miłośnikiem dyń jest bez wątpienia… najmniejszy spośród Mordoli – ich przywódca Witek. Czy wśród gości pojawi się ktoś, kto dorówna mu apetytem na przygody? 21 i 22 września będzie można to sprawdzić od 10:00 do 19:00…

W tym roku Magiczne Ogrody obchodzą 5-lecie działalności. Można je zwiedzać indywidualnie oraz grupowo. Są otwarte codziennie do końca września – w tygodniu od 10:00 do 17:00, a w weekendy do 19:00. Bilety można nabyć na stronie www.magiczneogrody.com oraz w kasach parku. Informacje o Magicznych Ogrodach można znaleźć pod adresem: www.magiczneogrody.com, na fanpage’u parku, a także w gazetach informacyjnych rozdawanych przy wejściu do Ogrodów.