Zimowe atrakcje w Rykach – co przygotowało centrum kultury?

      Możliwość komentowania Zimowe atrakcje w Rykach – co przygotowało centrum kultury? została wyłączona

Już dzisiaj dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczną ferie zimowe. Na ponad 300 tysięcy uczniów czekają ponad dwa tygodnie laby.

Przerwa potrwa do 26 stycznia – podobnie jak w województwie łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim. Nie wszyscy jednak mogą wyjechać na zimowy wypoczynek na tak długi czas. Na przeciw nudzie wyszły ośrodki kultury z wielu miast. I tak też będzie m.in w przypadku Ryk.

W najbliższą sobotę najmłodsi mieszkańcy będą mogli wziąć udział w Zabawie Karnawałowej organizowanej przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach. Impreza rozpoczyna się o godzinie 15:00, a wstęp jest bezpłatny. Ale to tylko na początek!

Ferie zimowe w mieście będą trwać do 26 stycznia. W programie przygotowanym przez centrum kultury będą: kreatywne warsztaty plastyczne i teatralne, zajęcia muzyczne, ekologiczne i wiele innych! Organizatorzy zapraszają na spektakl teatralny „Podróż za horyzont” przygotowany przez Teatr Lalek „Igraszka”. Swoje sztuczki zaprezentuje także teatr magii z późniejszymi warsztatami iluzji. Ferie z kinem można spędzić na seansach i animacjach.

Na uczestników ferii czekają także wycieczki: do Teatru Powszechnego w Radomiu na spektakl „Krawiec Pan Niteczka” oraz do parku trampolin w Warszawie, co połączone będzie ze zwiedzaniem Stadionu Narodowego. Świetlice środowiskowe będą czynne codziennie od 11:00 do 17:00. 

SPRAWDŹ > Bal na początek Ferii Zimowych!

Nie znaleziono galerii.

(fot. Pixabay)