MAGICZNE OGRODY – sprawdź co się tam będzie działo!

      Możliwość komentowania MAGICZNE OGRODY – sprawdź co się tam będzie działo! została wyłączona

Wydarzenie ku czci Króla Krasnoludów, rodzinne przygody oraz aż 20% zniżki na bilety! Ten weekend w Magicznych Ogrodach, mimo nachodzącej jesieni, będzie gorący i pełen wrażeń!

Król Eryk, władca Krasnoludów zamieszkujących Magiczne Ogrody, obchodzi wkrótce urodziny. Mimo że nikt nie zna prawdziwego wieku władcy, a on sam przesypia większość życia, mieszkańcy Ogrodów postanowili urządzić huczne święto ku jego czci.

Gości czekają wesołe i emocjonujące dni. Wydarzeniu będą przewodziły Krasnoludy. Przedstawią gościom swoje klany i zaprezentują się w pełnym rynsztunku. Nie zabraknie także pełnych finezji i adrenaliny pokazów Krasnoludzkiego Żonglera!

Dołączcie do zabawy w Magicznych Ogrodach w weekend od 14 do 15 września i weźcie udział w najlepszej imprezie urodzinowej wszechczasów! Warto zwłaszcza dlatego, że do 15.09 trwa promocja -20% na bilety. To już ostatnia akcja promocyjna w tym sezonie, a tańsze bilety można kupić w kasach oraz przez Internet. Ponadto można zamawiać wycieczki szkolne oraz przedszkolne do Magicznych Ogrodów na nowy rok. Do soboty 14.09 są one objęte (zniżką również -20%). Szczegóły pod numerem 500-032-772. Kontakt mailowy: przedszkola@magiczneogrody.com, szkoly@magiczneogrody.com. Regulaminy dostępne pod adresem www.magicznogrody.com/ regulamin-promocji.

Poza nietuzinkowymi atrakcjami w Magicznych Ogrodach dostępne są strefy relaksu z różnorodną florą i fauną, cztery zadaszone restauracje o urozmaiconym menu, kawiarnie i lodziarnie, sklepy z oryginalnymi pamiątkami oraz przestronne darmowe parkingi.

Magiczne ogrody będą otwarte do końca września lub o kilka dni dłużej, w przypadku korzystnych warunków pogodowych. Podczas weekendowych wydarzeń, w tym „Urodzin Króla Eryka”, są otwarte do 19:00. W dni powszednie można korzystać z atrakcji parku od 10:00 do 17:00. Bilety dostępne są na stronie www.magiczneogrody.com/bilety oraz w kasach parku, a więcej informacji znajdziecie pod adresem: http://magiczneogrody.com oraz na fanpage’u parku i w przewodniku rozdawanym przy wejściu do Ogrodów.

—————————- materiał sponsorowany ———————————-