Złóż życzenia Mamie – w nietypowy sposób

      Możliwość komentowania Złóż życzenia Mamie – w nietypowy sposób została wyłączona

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny Dzień Matki. Każdy z nas na pewno szuka już sposobu na to, żeby w najbliższy wtorek miło zaskoczyć swoją mamę: żeby złożyć jej życzenia i sprawić jakąś niespodziankę.

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach postanowiło w tym pomóc – i proponuje, że zorganizuje specjalny, Wirtualny Koncert Życzeń z okazji Dnia Matki. Oczywiście cały ten koncert tak naprawdę stworzą wszyscy mieszkańcy Ryk, którzy nadeślą do Centrum jakieś niespodzianki dla swoich Mam: to mogą być na przykład nagrania zaśpiewanych piosenek albo wyrecytowanych wierszy, zdjęcia rysunków i laurek, a nawet rodzinne zdjęcia – z Mamą w roli głównej. Każdy może polegać na swojej własnej inwencji i przygotować coś, co sprawi że Mama szeroko się uśmiechnie.

Wirtualny Koncert Życzeń już w najbliższy wtorek zadba o to, żeby Mamy usłyszały albo obejrzały miłe życzenia – dlatego warto 26 maja śledzić facebookowy profil ryckiego Centrum Kultury.

Całe to przedsięwzięcie to propozycja dla osób w każdym wieku, dla dzieci, młodzieży i dorosłych – a na każdego, kto nadeśle jakieś materiały, będą czekały upominki w postaci karnetów do Kina Renesans w Rykach – będzie można je wykorzystać, gdy tylko kino znów zostanie otwarte.

A teraz przypominamy, że czas na nadsyłanie swoich życzeń dla Mam skończy się jutro (22 maja). Swoje nagrania i prace można przesyłać do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Rykach przy pomocy Messengera, można też skorzystać z poczty elektronicznej i zaadresować wiadomość na adres: centrumkultury.ryki@wp.pl.