Zmorzyński daje Wiśle trzy punkty

      Możliwość komentowania Zmorzyński daje Wiśle trzy punkty została wyłączona

Spokój w głowie, pewne uderzenie oraz sprzyjające szczęście pozwoliły Piotrkowi Zmorzyńskiemu oddać strzał dający zwycięstwo. Dzięki niemu, Wisła Puławy z Kielc wróciła z trzema punktami na koncie i pnie się do góry w tabeli grupy IV.

Nasz pomocnik w 38. minucie otrzymał piłkę z prawej strony pola karnego, przełożył ją na lewą nogę i huknął w długi róg bramki Korony. Bramkarz pomimo rozpaczliwej interwencji musiał wyciągać piłkę z siatki.

Po zmianie stron na boisku pojawiło się nieco więcej agresji. I tak, po jednym z rzutów rożnych arbiter uznał, że jeden z zawodników Wisły faulował i wskazał na jedenasty metr. Paweł Socha wyciągnął się jak struna i odbił piłkę na słupek, a dobitkę ofiarną interwencją zatrzymał Piotr Rogala.

Swoje szanse mieli też wiślacy. Najlepszą zmarnował Szymon Stanisławski, który przegrał pojedynek oko w oko z Luką Kukiciem.

Kolejny mecz zawodnicy Jacka Magnuszewskiego rozegrają w sobotę w Puławach. Ich rywalem będzie Hutnik Kraków. Początek o 17:00.

WISŁA: Socha – Wolanin, Kiczuk, Rogala, Pigiel, Kobiałka (71 Zuber), Puton W.(88 Barański), Puton K., Zmorzyński (74 Kacprzycki), Chudyba (67 Żelisko), Wojczuk (61 Stanisławski).