Zostań jurorem, pomóż wybrać najlepsze rysunki!

      Możliwość komentowania Zostań jurorem, pomóż wybrać najlepsze rysunki! została wyłączona

Mrówkolwy opanowały facebookowy profil Muzeum Nadwiślańskiego! Ale spokojnie, to bardzo przyjazne, rysunkowe mrówkolwy, bo większość z nich ma bardzo ładne uśmiechy.

Mowa o rysunkach, jakie stworzyły dzieci z naszego regionu – w ramach konkursu zorganizowanego przez Oddział Przyrodniczy kazimierskiego muzeum. Ogłaszając ten konkurs ostrzegano rodziców i opiekunów, żeby dzieci nie dowiedziały się, jak wygląda prawdziwy mrówkolew: dlatego gotowe prace przedstawiają fantazyjne stworzenia, zrodzone w dziecięcej wyobraźni.

Tak jak zapowiadaliśmy, zdjęcia rysunków w miniony weekend trafiły do pracowników muzeum, a w poniedziałek na jego facebookowy profil. Tam cały czas trwa swego rodzaju głosowanie – bo każdy internauta może polubić obrazek, który mu się spodoba. To dalszy ciąg rozstrzygnięcia tego plastycznego konkursu, bo autorzy trzech prac, które zdobędą najwięcej polubień, dostaną od muzeum nagrody rzeczowe – między innymi książki o przyrodzie. Głosowanie kończy się dzisiaj (31 marca), o północy.