Zrób letnie zdjęcie i zawalcz o zwycięstwo!

      Możliwość komentowania Zrób letnie zdjęcie i zawalcz o zwycięstwo! została wyłączona

Jak mijają te wakacje w gminie Puławy? Mieszkańcy tej części powiatu mogą o tym opowiedzieć, ale wcale nie słowami – tylko dzięki zdjęciom, które zrobią właśnie tam, gdzie odpoczywają.

Gmina Puławy dołączyła do ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Kartka z wakacji 2020” i czeka na autorskie, letnie fotografie. Zdjęcia mogą przedstawiać lokalne krajobrazy, zabytki albo scenki przyrodnicze – ważne, żeby pokazywały wakacyjne oblicza gminy Puławy.

Każdy może zgłosić tylko jedną fotografię – i musi ją przesłać do Urzędu Gminy, pocztą elektroniczną, na adres: Jest na to czas do 1 września. Wszystkie prace trafią później na facebookowy profil gminy Puławy, a tam artystyczną rywalizację rozstrzygną internauci: ten drugi etap konkursu potrwa od 3 do 17 września. Zdjęcia, które polubi najwięcej osób, trafią na podium, a ich autorzy dostaną nagrody rzeczowe. Do zdobycia między innymi tablet i czytnik e-booków.

Pełny regulamin tego wakacyjnego konkursu dla mieszkańców Gminy Puławy, jest do znalezienia na internetowej stronie tamtejszego urzędu. Żeby szybko znaleźć zasady konkursu i wzory potrzebnych formularzy, wystarczy kliknąć TUTAJ.