Azoty Puławy vs. Orlen Wisła Płock – 21:36

Możliwość komentowania Azoty Puławy vs. Orlen Wisła Płock – 21:36 została wyłączona

Nie było niespodzianki w meczu 11. kolejki PGNiG Superligi. Puławscy piłkarze ręczni przegrali na wyjeździe z aktualnym Wicemistrzem Polski.

Pierwsza połowa spotkania rozegranego w Płocku była bardzo wyrównana – schodząc na przerwę, puławianie przegrywali tylko jedną bramką. Jednak po zamianie stron gra wyglądała już zupełnie inaczej. Najwięcej bramek dla azotowców rzucił Piotr Jarosiewicz, który do siatki rywali trafił sześć razy. Jednak większość wysiłków azotowców rozbijało się o mocną obronę płocczan. Liderzy aktualnych rozgrywek PGNiG Superligi pewnie wygrali drugą partię i ostatecznie odnieśli jedenaste zwycięstwo w tym sezonie.

Po piątkowej porażce Azoty Puławy zajmują 4. pozycję w ligowej tabeli, z dwudziestoma dotychczas zdobytymi punktami. W następnej kolejce, już w najbliższą sobotę (26 listopada), zagrają z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Tym razem podejmą przeciwnika na własnym boisku, w hali Grupa Azoty Arena – to spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00, a bilety są do zdobycia TUTAJ.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Azoty Puławy