Puławskie Lato Bluesowe – już wkrótce!

      Możliwość komentowania Puławskie Lato Bluesowe – już wkrótce! została wyłączona

W Puławach nie milkną jeszcze dźwięki jazzu, a tymczasem “Dom Chemika” upomina się już o miłośników bluesa. Ruszyły zapisy na tegoroczne warsztaty, które dadzą okazję na szlifowanie muzycznych umiejętności pod opieką mentorów.

18. Letnie Warsztaty Bluesowe rozpoczną się 13 sierpnia – i przyniosą pięć intensywnych dni, podczas których będzie można zgłębić teorię i praktykę tego gatunku muzyki.

Zajęcia będą prowadzone w jednej klasie wokalnej, którą poprowadzi Marcin Warzynowicz, natomiast grę na instrumentach będzie można ćwiczyć w pięciu klasach. Poprowadzą je Jacek Jaguś (klasa gitary elektrycznej), Bartosz Łęczycki (klasa harmonijki), Andrzej Stagraczyński (klasa gitary basowej), Rafał Karasiewicz (klasa instrumentów klawiszowych) i Paweł Ostrowski (klasa perkusji).

Uczestnicy będą brać udział również w wieczornych jam sessions – dla nich będzie to okazja do wspólnego grania i improwizacji, natomiast dla puławian to obietnica unikalnych koncertów.

Zwieńczeniem warsztatów będzie Koncert Finałowy, podczas którego każdy uczestnik będzie miał szansę zaprezentować się przed publicznością, zdobyć nowe doświadczenia i zyskać pewność siebie na scenie.

Szczegółowe informacje na temat zapisów znajdziecie TUTAJ. O koncertach, które zostaną zorganizowane w ramach Puławskiego Lata Bluesowego, będziemy powiadamiać na bieżąco.

Źródło informacji i zdjęcia: POK