BOGDAN ROJEK: Swoich pasażerów wynosi na wyższy poziom!

      Możliwość komentowania BOGDAN ROJEK: Swoich pasażerów wynosi na wyższy poziom! została wyłączona

Bogdan Rojek jest absolwentem Dęblińskiej Szkoły Sił Powietrznych. Pilotował samoloty odrzutowe oraz tłokowe, latał szybowcami oraz był spadochroniarzem. Teraz pozwolił nam przeżyć prawdziwie podniebną przygodę!

Jego doświadczenie z paralotniami zaczęło się w 1991r, zaś loty z napędem rozpoczął w 2002r. Od 2004 zaczął startować w zawodach na paralotni z napędem. W 2014 roku ukończył kurs instruktorski, ale nie otworzył, jak większość instruktorów, Szkoły Paralotniowej lecz rozpoczął loty komercyjne „Loty Nad Kazimierzem Dolnym”. Posłuchaj, jak to naprawdę się zaczęło!

 

Do dzisiaj, w przestworza na motoparalotni, wybrało się z nim około 2000 osób, każda z nich bojąc się mniej lub bardziej, ale po locie była pod niesamowitym wrażeniem i „z bananem na ustach”.

 

 

Lot nad Kazimierzem Dolnym i okolicami daje mnóstwo niezapomnianych widoków. Można tu przytoczyć kilka przykładów: meandrująca Wisła, Zamek w Janowcu, widok Kazimierza zza Wisły, Baszty, Zamku, Dwóch Kościołów na wzgórzach oraz znanego wszystkim kazimierskiego Rynku.

Nasza relacja “na gorąco”, tuż po tej pełnej emocji i strachu przygodzie!

 

Więcej zdjęć na LotyNadKazimierzem

(fot. Redakcja)