E-booki “na półkach” kozienickich bibliotek

      Możliwość komentowania E-booki “na półkach” kozienickich bibliotek została wyłączona

Jeśli jesteś studentem, uczniem, a może osobą lubiącą zdobywać nowe wiadomości i poszerzać swoją wiedzę, to nowoczesna oferta Biblioteki w Kozienicach może cię zainteresować.

Bibliotekarze we współpracy z serwisem Legimi, czyli polską wypożyczalnią książek elektronicznych, udostępniają bazę ponad 60 000 e-booków. Wśród nich – kilkaset najnowszych książek i czasopism naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Czytelnicy mogą korzystać z nielimitowanego dostępu do zbiorów, bez konieczności stałego połączenia z Internetem. Aby skorzystać wystarczy zarejestrować się na stronie legimi.pl/mazowieckie, podać uzyskany w bibliotece kod i zaakceptować Regulamin.

Kody uprawniające do zarejestrowania się w Legimi i korzystania z jej zasobów dostępne są w każdej placówce Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice. Każdy kod upoważnia do 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do zasobów wirtualnej wypożyczalni (po tym czasie można uzyskać nowy). Kolejno pobieramy darmową aplikację na swojego smartfona niezależnie od zainstalowanego systemu. Po wybraniu książek na “wirtualną półkę” czytać można już offline, bez konieczności podłączenia urządzenia do Internetu.

 

(fot. pixabay.com)