Zobacz, kto i jak testował nowe puławskie boiska

      Możliwość komentowania Zobacz, kto i jak testował nowe puławskie boiska została wyłączona

Przy Szkole Podstawowej nr 6, tam gdzie przez lata znajdował się zaniedbany zielony teren, widzimy teraz nowoczesne boiska.

Już spacerując ulicą Niemcewicza, możemy zobaczyć cały nowy obiekt sportowy. W jego centrum znajduje się profesjonalne boisko do piłki nożnej, pokryte syntetyczną trawą i otoczone trzytorową bieżnią. Ale to tylko część całego tego sportowego kompleksu, bo znalazły się tu jeszcze boiska do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Jest miejsce do ćwiczenia pchnięcia kulą i do skakania w dal.

Ten nowy obiekt sportowy będzie służył uczniom Szkoły Podstawowej nr 6, bo tu będą odbywały się lekcje wychowania fizycznego, ale przypominamy, że nowe boiska czekają też na wszystkich mieszkańców Puław – wszystkich tych, którzy lubią w wolnym czasie aktywnie odpoczywać, na przykład grając w gry zespołowe.

Wczoraj te nowe obiekty sportowe zostały oficjalnie odebrane – na miejscu zjawił się między innymi Prezydent Puław, Paweł Maj. Obejrzał efekt prac, jakie przeprowadziła firma TAMEX Obiekty Sportowe S.A., ale postanowił też przetestować nowe boiska – i podczas spotkania z dziećmi nie wahał się stanąć na bramce. Dodajmy na koniec, że budowa nowych puławskich boisk przy Szkole Podstawowej nr 6 kosztowała 3,5 miliona złotych, z czego ponad 2,5 miliona pochodziło z unijnej dotacji.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło zdjęć: https://www.pulawy.eu/artykuly/nowe-boiska-przy-szkole-podstawowej-nr-6,42078.htm,

Paweł Maj – Prezydent Miasta Puławy – Facebook