Paulina Sykut-Jeżyna wraca do Puław z recitalem

      Możliwość komentowania Paulina Sykut-Jeżyna wraca do Puław z recitalem została wyłączona

Wielkimi krokami zbliża się recital Pauliny Sykut-Jeżyny “Jednym Szeptem”. Znana nam Paulina to dziennikarka, prezenterka telewizyjna, a także wokalistka, pochodząca z Puław.

Pierwsze kroki związane z wystąpieniami przed publicznością stawiała w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”, a teraz wraca na tę scenę ze swoim recitalem, który usłyszymy w ramach cyklu „Puławy. Jestem stąd!”.

Co ją łączy z „Domem Chemika”? Od kiedy trwa jej przygoda związana z tym Ośrodkiem i jak to jest wrócić na dobrze jej znaną scenę? Posłuchajmy:

 

Podczas koncertu, który będziemy mieli okazję zobaczyć w sali widowiskowej POK 18 czerwca o godzinie 18.00, Paulina Sykut-Jeżyna wykona utwory, które ukształtowały ją muzycznie. W bardzo klimatycznych, nastrojowych aranżacjach usłyszymy piosenki z repertuaru Dominiki Kurdziel, Jana Kondraka czy Danuty Błażejczyk oraz tytułowe „Jednym szeptem” do słów Mirosława Czyżykiewicza.

Na publiczność będzie czekała jeszcze jedna muzyczna niespodzianka. Na scenie usłyszymy utwór „Muzyka”, którego tekst napisała Paulina Sykut-Jeżyna, a muzykę skomponował Michał Matras. Jakie jeszcze skarby znalazł w swojej szufladzie?

 

Podczas recitalu artystce towarzyszyć będzie zespół w składzie: Marta Jaworska – skrzypce, Katarzyna Kuś – waltornia, Dariusz Saramok – akordeon, Rafał Lenartowicz – perkusja, Magdalena Saramok i Aleksandra Walasek – chórki. O koncercie przypomina również plakat, który znajdziecie na głównej stronie naszego portalu.

Zdjęcie: POK