Puławskie Spotkanie Biznesowe – już w ten wtorek

      Możliwość komentowania Puławskie Spotkanie Biznesowe – już w ten wtorek została wyłączona

28 marca w Kazimierzu Dolnym połączą się dwa światy: sportu i biznesu. W hotelu “Kazimierzówka” odbędzie się kolejne w tym roku spotkanie biznesowe, organizowane przez Klub Biznesu Klubu Sportowego Wisła Puławy.

Czy sport zamiłowanie do sportu może pomóc w prowadzeniu biznesu? Jak zaistnieć w branży i dotrzeć ze swoją ofertą nawet do zagranicznych odbiorców? Jak dołączyć do globalnego rynku? Na te i inne pytania będzie można poznać odpowiedzi najbliższy wtorek, podczas Puławskiego Spotkania Biznesu.

Ta okazja sprowadzi do naszego regionu przedstawicieli wielu firm i instytucji, a także inwestorów. Mogą do nich dołączyć wszyscy przedsiębiorcy, którzy chcieliby zaprezentować własną działalność i jednocześnie nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Udział w tym kazimierskim spotkaniu będzie bezpłatny – ale wcześniej trzeba dokonać internetowej rejestracji. Bezpośredni link jest TUTAJ. Wtorkowe wydarzenie w hotelu “Kazimierzówka” przy kazimierskiej ulicy Góry rozpocznie się o godzinie 17.30 – i potrwa do 21.00.

Źródło informacji: KS Wisła Puławy; zdjęcie: baza Pixabay