Wisła Puławy vs. Znicz Pruszków – 0:1

Możliwość komentowania Wisła Puławy vs. Znicz Pruszków – 0:1 została wyłączona

Sobotni, wyjazdowy mecz puławskich piłkarzy, nie poszedł po ich myśli. Piłkarski pojedynek ze Zniczem Pruszków zakończył się porażką “Dumy Powiśla.

Wiślacy ruszyli do Pruszkowa, zmotywowani do zdobycia cennych punktów ligowych – jednak ich przeciwnicy również walczyli o utrzymanie się w czołówce zestawienia. W pierwszej połowie spotkania biało-niebiescy mieli kilka okazji na zdobycie gola, jednak nie udało się wykorzystać żadnej z nich. Co prawda piłka trafiła do siatki po akcji, którą zakończył Adrian Paluchowski, jednak sędzia boczny uznał strzał za spalony. W drugiej połowie do ofensywy przeszli rywale – bramka dla zespołu z Pruszkowa padła w 67. minucie. Wiślacy nie zdołali wyrównać tego wyniku.

Sobotnia porażka sprawiła, że Wisła Puławy spadła na siódme miejsce w ligowej tabeli, poza strefę barażową. Jednak wyniki pozostałych, wyżej sklasyfikowanych drużyn, są tak wyrównane, że “Duma Powiśla” nadal może zawalczyć o awans do pierwszej ligi. O wszystkim zadecyduje ostatni mecz tego sezonu eWinner drugiej ligi. W najbliższą niedzielę (4 czerwca) wiślacy zmierzą się z rezerwami Lecha Poznań. O szczegółach będziemy jeszcze informować.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy