Azoty Puławy vs Łomża Industria Kielce – 24:39

Możliwość komentowania Azoty Puławy vs Łomża Industria Kielce – 24:39 została wyłączona

Zaległy mecz siódmej kolejki PGNiG Superligi nie przyniósł żadnych niespodzianek – mimo wszystko, kibicom piłki ręcznej nie brakowało emocji.

Azoty Puławy zmierzyły się wczoraj (15 listopada) z dziewiętnastokrotnym Mistrzem Polski – i niestety, w tym starciu poniosły porażkę. Łomża Industria Kielce podjęła azotowców na swoim boisku – i już w pierwszych minutach spotkania pewnie objęła prowadzenie. Do przerwy Azoty Puławy przegrywały pięcioma bramkami, ale do końca spotkania ta różnica wzrosła do 15 punktów. Ostateczny wynik to 24:39.

Najwięcej bramek dla puławian zdobył Piotr Jarosiewicz – lewoskrzydłowy umieścił piłkę w siatce sześciokrotnie. Z dobrej strony pokazali się również środkowy rozgrywający Bartosz Kowalczyk oraz bramkarz Wojciech Borucki. Po wczorajszej porażce Azoty nadal zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, natomiast Łomża Industria Kielce z kompletem zwycięstw jest druga w tym zestawieniu.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Azoty Puławy