Chcesz być nianią, a może potrzebujesz niani? Dobre wieści!

      Możliwość komentowania Chcesz być nianią, a może potrzebujesz niani? Dobre wieści! została wyłączona

Gmina Kozienice ma ważne wieści dla rodziców. Po pierwsze dla tych, którzy mimo urlopów rodzicielskich, chcieliby pracować, a po drugie dla tych, którzy wracają do swoich zawodowych obowiązków i szukają opieki dla swoich dzieci.

Mieszkańcy gminy Kozienice, którzy opiekują się swoimi małymi dziećmi (pociechami, które mają nie więcej, niż 3 lata) i przez to przerwali swoją karierę zawodową, mogą zacząć działać w charakterze niani. To także dobre wieści dla tych kozieniczan, którzy szukają opieki dla swoich latorośli.

Gmina będzie realizować specjalny projekt dotyczący rozwoju rynku pracy, przy wsparciu dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. A postanowiono wesprzeć te osoby, które mimo urlopów rodzicielskich i macierzyńskich chcą działać i zarabiać.

Zainteresowani muszą już teraz gruntowne przemyśleć tę propozycję, bo rekrutacja kończy się w tym tygodniu: zgłoszenia muszą dotrzeć kozienickiego Urzędu Miasta do tego piątku (28 sierpnia). Można je wysłać pocztą albo przynieść osobiście: Biuro Projektu jest czynne od 8.00 do 14.30. A link do szczegółowego regulaminu całej akcji i do wzorów potrzebnych dokumentów zamieszczamy TUTAJ

Źródło grafiki: Gmina Kozienice