Jak pomysłowo zapakować prezent? Dowiedz się we wtorek

      Możliwość komentowania Jak pomysłowo zapakować prezent? Dowiedz się we wtorek została wyłączona

Czas szukania świątecznych prezentów już się rozpoczął – ale znalezienie idealnych podarunków to dopiero połowa sukcesu.

Już wkrótce będziemy zastanawiać się nad tym, jak zapakować prezenty, żeby gotowa paczka wyglądała wyjątkowo. W najbliższy wtorek (3 grudnia) dowiedzą się tego uczestnicy specjalnych warsztatów, które odbędą się w Bibliotece Miejskiej w Puławach. Zajęcia poprowadzi artystka plastyk, Monika Szczupak – to ona podpowie, jak twórczo podejść do kwestii pakowania prezentów. A już dwa dni później, w najbliższy czwartek (5 grudnia), ten sam gość poprowadzi kolejne warsztaty, tym razem dotyczące tworzenia domowych dekoracji: takich, na które każdy może sobie pozwolić, głównie dzięki pomysłowości.

Każde warsztaty rozpoczną się w głównym gmachu Biblioteki Miejskiej w Puławach o godzinie 17.00. Jednak obowiązują wcześniejsze zapisy, w tej sprawie trzeba kontaktować się z biblioteką. Można pisać wiadomości elektroniczne na adres strefa.eksperta@biblioteka.pulawy.pl albo dzwonić pod numer 81 45 11 903.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło plakatu: materiał nadesłany przez organizatora