Jak pracują teraz biura ARiMR?

      Możliwość komentowania Jak pracują teraz biura ARiMR? została wyłączona

Od 20 marca w całej Polsce obowiązują ograniczenia związane ze wzrostem zarażeń COVID-19. Widać to między innymi w systemie pracy urzędów i biur.

Również w placówkach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zasady obsługi interesantów zostaną dostosowane do obowiązujących przepisów. Jak w tym czasie będzie pracowała ta instytucja? Wyjaśnia Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego:

 

W przypadkach, które nie wymagają osobistej wizyty w placówce ARiMR, należy kontaktować się drogą telefoniczną albo pisemną (za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej). We wszystkich jednostkach organizacyjnych Agencji udostępnione są wrzutnie, w których można zostawić dokumenty. A co jeśli potrzebujemy bezpośredniej pomocy Agencji?

 

Agencja będzie służyć między innymi technicznym wsparciem przy wypełnianiu e-wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich za 2021 rok. Przed spotkaniem należy wskazać konkretny termin i godzinę, tak aby ograniczyć liczbę osób przebywających w tym samym czasie w jednym miejscu.

Numery telefonów i adresy e-mail, które przydadzą się podczas załatwiania spraw w ARiMR, są dostępne na stronie internetowej Agencji – bezpośredni link dla rolników z Lubelszczyzny jest TUTAJ. A mieszkańcy Mazowsza znajdą potrzebne im dane TUTAJ.