Koronawirus w Kazimierzu Dolnym!

      Możliwość komentowania Koronawirus w Kazimierzu Dolnym! została wyłączona

Jak informuje Artur Pomianowski, burmistrz miasteczka, u jednego z pracowników kazimierskiego Urzędu Miasta potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Prawdopodobnie ta osoba zaraziła się poza terenem gminy, a to znaczy że ognisko wirusa raczej nie jest kazimierskie. Jednak sprawę wciąż bada Sanepid – i nowe ustalenia mogą się jeszcze pojawiać. Trwa ustalanie, z kim miał kontakt zarażony pracownik.

A już od wczoraj Urząd Miasta jest zamknięty dla osób z zewnątrz – dlatego każdy, kto ma do załatwienia jakąś sprawę, powinien dzwonić (pod numer: 81 – 88 10 212) albo pisać wiadomości elektroniczne do kazimierskich urzędników (na adres: um@umkd.pl).  Władze przypominają, że opłaty podatkowe i za gospodarkę odpadami można robić przy pomocy bankowości elektronicznej. Numery kont bankowych są TUTAJ

Interesanci będą przyjmowani wyłącznie w razie konieczności, w sprawach związanych z aktami stanu cywilnego, ale po wcześniejszej telefonicznej konsultacji. Wtedy trzeba zadzwonić pod numer:  81 – 88 10 136, wewnętrzny 25.