KRZYSZTOF CUGOWSKI da kameralny koncert w Puławach!

      Możliwość komentowania KRZYSZTOF CUGOWSKI da kameralny koncert w Puławach! została wyłączona

Pogorzelcy z Wronowa – stracili wszystko ale… nie zostali sami! W takich sytuacjach potrafimy zjednoczyć się i być po prostu dobrzy. Swoją dobroć okazujemy na różne sposoby i wedle naszych możliwości. A jak jest nas więcej to i te możliwości rosną a przede wszystkim rośnie zakres pomocy, którą dajemy.

Dlatego z wielką przyjemnością i wiarą w to, że nie zawiedziemy zapraszamy na ROCKOWY KONCERT CHARYTATYWNY dla pogorzelców z Wronowa, który odbędzie się w niedzielę 11 sierpnia o godz. 16 w restauracji Hotelu Izabella w Puławach.

Gwiazdą koncertu będzie sam KRZYSZTOF CUGOWSKI.Obok mistrza wystąpi również WOJCIECH BOCHRA. Artyści będą “RAZEM CZYNIĆ DOBRO” (takie zresztą jest motto tego charytatywnego koncertu) a my możemy im w tym pomóc, pomagając pogorzelcom z Wronowa, kupując cegiełkę za jedyne 50 zł, która jest także biletem wstępu na koncert.

Dla fanów Krzysztofa Cugowskiego jest to jednocześnie niesamowita okazja “dotknięcia” mistrza, bo koncert będzie miał charakter kameralny.

Radio Puławy 24 i portal Pulawy24.pl są medialnymi partnerami tego wydarzenia i z dumą ją wspierają.

A gdybyście chcieli zarezerwować bilety bądź po prostu kupić cegiełkę, kontaktujcie się, prosimy, bezpośrednio z organizatorem Marcinem Mizerą, tel. 514 087 747, mmizera.media@gmail.com

Do zobaczenia!

Nie znaleziono galerii.

Źródło zdjęcia: Budka Suflera, facebook