Opracowali interaktywną ścieżkę edukacyjną dla kazimierskiego muzeum

      Możliwość komentowania Opracowali interaktywną ścieżkę edukacyjną dla kazimierskiego muzeum została wyłączona

Młodzież z Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym pracowała wraz ze specjalistami z grupy Edukacja 3.0 nad stworzeniem kilku aplikacji, które już niedługo pojawią się w Oddziale Przyrodniczym Muzeum Nadwiślańskiego.

W ramach projektu “Muzeum dla nas” powstało pięć mini-aplikacji. Będą częścią nowo otwartej, interaktywnej ścieżki edukacyjnej. Jest to rozwiązanie, które z pewnością urozmaici i jeszcze bardziej umili zwiedzanie Muzeum. Już niebawem poznamy efekty tej niezwykle kreatywnej pracy. O szczegółach mówi Joanna Szkułat, kierownik Oddziału Przyrodniczego:

 

Wszystko ma formę zabawy dla dzieci i dorosłych. W atrakcyjny, nietuzinkowy sposób można poznać bogactwo przyrodnicze Małopolskiego Przełomu Wisły – a zwłaszcza mieszkańców rzeki i jej okolic. Efekty będzie można podziwiać już w ten weekend (29 i 30 października), kontynuuje Joanna Szkułat:

 

Jeśli pogoda dopisze, w spichlerzu otwarte będą również dwa punkty widokowe, a to nie zdarza się często. Dlatego warto zaplanować, żeby w nadchodzący weekend odwiedzić Oddział Przyrodniczy Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym.

Źródło informacji i zdjęcia: MNKD