Narkotyki zakopane w lesie – niedaleko Puław

      Możliwość komentowania Narkotyki zakopane w lesie – niedaleko Puław została wyłączona

Cennego, a zwłaszcza nielegalnego towaru, nie warto trzymać w domu – z takiego założenia wyszedł mieszkaniec gminy Puławy. Ale chyba nie spodziewał się, że jego sprytna kryjówka zostanie odkryta.

Słoiki z suszem marihuany, zakopane w lesie – takie znalezisko czekało na puławskich policjantów na terenie wiejskiej gminy Puławy. Jak oszacowano, z zabezpieczonej ilości substancji odurzających można by było wytworzyć prawie 500 dilerskich działek. Jednak jeśli ktoś miał takie zamiary, już ich nie urzeczywistni.

Właścicielem narkotyków okazał się 31-latek, który wcześniej wyhodował konopie inne niż włókniste. Dojrzałe rośliny ściął i wysuszył, a następnie postanowił sprytnie przechować. Część suszu znaleziono w jego miejscu zamieszkania – ale zdecydowanie więcej postanowił ukryć w pobliskim lesie.

Mężczyzna był już w przeszłości karany za posiadanie środków odurzających. Teraz został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. Wkrótce odpowie za wszystko przed sądem, a grozi mu kara nawet trzech lat więzienia.

Źródło informacji i zdjęcia: KPP w Puławach