W Zwoleniu znów można wybrać się na targ – sprawdź, kiedy

      Możliwość komentowania W Zwoleniu znów można wybrać się na targ – sprawdź, kiedy została wyłączona

Dziś środa, a właśnie ten dzień tygodnia najbardziej kojarzy nam się z zakupami na targu – i rzeczywiście, w wielu zakątkach naszego regionu takie zakupy są znów możliwe. Jednak tym razem mamy dobre wieści dla mieszkańców Zwolenia, i nie dotyczą one dzisiejszego dnia, tylko jutrzejszego.

W ten czwartek (23 kwietnia) znowu będzie można zjawić się na placu przy ulicy Targowej w Zwoleniu, żeby kupić produkty od lokalnych rolników i producentów. Na stoiskach można spodziewać się płodów rolnych, różnych artykułów spożywczych, a także chemii gospodarczej.

Stoiska będzie dzieliła odległość 3 metrów, a do każdego z nich będzie mogło czekać w kolejce 4 klientów, pamiętając o zachowaniu 2-metrowego dystansu. Nad tym, czy na targu nie przebywa zbyt dużo osób, będzie czuwać administrator targowiska. Klienci powinni być więc cierpliwi, a swoje zakupy robić sprawnie, z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa – nosząc maseczki i rękawiczki ochronne. Płyn do odkażania rąk będzie dostępny przy wejściu na targowisko, tak by każdy mógł z niego skorzystać.

Zwoleńskie targowisko będzie czynne tylko w czwartki, od 5.30 do 13.00.