Turniej piłki siatkowej plażowej – w tę sobotę w Puławach

      Możliwość komentowania Turniej piłki siatkowej plażowej – w tę sobotę w Puławach została wyłączona

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach motywuje puławian do aktywnego spędzania wakacji. W ten weekend smak sportowej rywalizacji mogą poczuć ci, którzy kochają grę zespołową, do której koniecznie potrzebna jest… plaża.


Turnieje siatkowej piłki plażowej to w Puławach niemal 30-letnia tradycja – każdego lata amatorskie zmagania łączą pokolenia i motywują do aktywnego odpoczynku. Organizatorzy podkreślają, że do udziału może zgłosić się każdy – nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zawody rozegrają się już w najbliższą sobotę (15 lipca), na plaży w Marinie Puławy. Turniej ruszy o godzinie 10.00 – do tego czasu potrwają zapisy.

Do aktywnego spędzenia tej soboty zapraszają wspólnie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach oraz Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej oraz ognisko TKKF Chemik Puławy, a Radio Impuls i portal ToNaszRegion.pl są patronami medialnymi wydarzenia.

A już teraz miłośnikom siatkówki plażowej podpowiadamy, że w te wakacje puławski turniej dla amatorów powtórzy się jeszcze jeden raz – 19 sierpnia.

Źródło informacji: MOSiR Puławy; źródło zdjęcia: baza Pixabay