Wisła Puławy vs. Chojniczanka Chojnice – 1:0

Możliwość komentowania Wisła Puławy vs. Chojniczanka Chojnice – 1:0 została wyłączona

Piłkarze Wisły Grupy Azoty Puławy, w odświeżonym składzie i pod opieką nowego szkoleniowca, rozpoczęli nowy sezon eWinner drugiej ligi.

Sezon 2023/2024 rozpoczął się dla “Dumy Powiśla” od zwycięstwa. W minioną sobotę (22 lipca) wiślacy jako gospodarze podjęli na swoim terenie zespół Chojniczanki Chojnice – ale nie pozwolili gościom strzelić ani jednej bramki. Walka była jednak bardzo zacięta, o czym świadczy chociażby ilość żółtych kartek, jakie otrzymali zawodnicy obydwu drużyn. W końcu jednak padł gol. Spośród licznych akcji wiślaków sukcesem zakończyła się ta, którą w 58. minucie podjął Krystian Puton.

Przypomnijmy, że był to pierwszy mecz ligowy, do jakiego puławscy piłkarze przygotowali się pod okiem nowego trenera, Michała Pirosa. Do końca rundy jesiennej czeka ich jeszcze 19 spotkań, a niemal połowę z nich rozegrają na swoim boisku. Najbliższy mecz – już w ten piątek (28 lipca) o godzinie 18.00, właśnie w Puławach, z rezerwami ŁKS Łódź.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy