XVII Letnie Warsztaty Bluesowe – Święto muzyki i talentów w Puławach

      Możliwość komentowania XVII Letnie Warsztaty Bluesowe – Święto muzyki i talentów w Puławach została wyłączona

Międzynarodowe Warsztaty Bluesowe ponownie zawitają do Puław. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów tego rodzaju muzyki – ale przede wszystkim dla osób, które chciałyby udoskonalić swój warsztat muzyczny pod okiem prawdziwych mistrzów w tej dziedzinie.

Puławskie Lato Bluesowe zacznie się 15 sierpnia plenerowym koncertem grupy Blues Smile Band, z udziałem utalentowanego wokalisty Jakuba Rogali. To będzie mocny start, zapowiadający dawkę solidnego bluesowego grania.

W kolejne dni, na zainteresowanych czekają występy znakomitej kadry warsztatowej oraz zespół z Nowego Jorku, prowadzony przez charyzmatycznego Lorda Bishopa. Wszystko to połączy w swoim brzmieniu beatlesowskie melodie z ciężkością Black Sabbath i funkiem Jamesa Brown’a. Nie zabraknie też koncertu J.J. Band, gdzie usłyszeć będzie można utwory z ich najnowszego albumu “2021”, a także starsze kawałki z poprzednich płyt.

XVII Warsztaty Bluesowe zakończą się 19 sierpnia Koncertem Finałowym, na którym zaprezentują swoje umiejętności uczestnicy, wokaliści i instrumentaliści, a także kadra instruktorska. Dodatkowo, każdego wieczoru, miłośnicy bluesowych brzmień będą mieli okazję uczestniczenia w energetycznych jam sessions w Klubie Muzycznym SMOK.

To niepowtarzalna okazja dla miłośników bluesa i muzyki na żywo, aby delektować się wyjątkowymi występami.

Źródło: POK “Dom Chemika”