Miłość, rodzina i Jazz na zachodnim brzegu Wisły!

      Możliwość komentowania Miłość, rodzina i Jazz na zachodnim brzegu Wisły! została wyłączona

Lato w naszym regionie jest pełne muzycznych doznań – w miejscowości Janowiec dzieje się to za sprawą trwającego w najlepsze Festiwalu Jazznowiec. Już w najbliższą sobotę (05.08) na miłośników muzyki improwizowanej czekają aż dwa koncerty.

Czwarta odsłona festiwalu, jak co roku, sprowadzi najwybitniejszych przedstawicieli polskiej muzyki jazzowej. Wieczorem, na dziedzińcu janowieckiego zamku, wystąpi Trio 4 Chet. Panowie w składzie: Robert Majewski, Michał Tokaj oraz Sławomir Kurkiewicz rozpoczną koncert o godzinie 19:00. Chwilę po nich, gdy scena zostanie przearanżowana, wystąpią Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz z programem „Nasza Miłość”. W tym materiale artystka muzycznie spotka się ze swoim tatą (Henrykiem Miśkiewiczem) i bratem (Michałem Miśkiewiczem), by opowiedzieć uczestnikom historię poprzez dźwięki.

Dodajmy, że ostatni koncert zagości w połowie sierpnia w Domu Kultury w Zwoleniu. Podczas wieczornego występu zobaczymy utwory z repertuaru Andrzeja Zauchy, które wykona Janusz Szrom. Szczegółowe informacje na temat zbliżających się widowisk znajdziecie na plakatach informacyjnych, zamieszczonych na facebookowym profilu Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie. Lubelskie. Smakuj życie!

Źródło informacji: MNKD, GOK Janowiec